Aalborg Svømmeklub
2020/21

Pris pr. rate / Halvårlig - 15.08 / 15.01
Børn m. ledsager Gigantium (BMG)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
GTIR
Tirsdag kl. 17:45 - 18:15
Instruktør: Emilie Bøgeskov Fischer, Jazmin Jensen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
GONS
Onsdag kl. 16:00 - 16:30
Instruktør: Jazmin Jensen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
Børn m. ledsager Sofiendal  (BMS)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
SBL2
Onsdag kl. 17:30 - 18:00
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SBL3 BMS1
Lørdag kl. 09:00 - 09:30
Instruktør: Anne Emilie Krogh Mathiasen, Jesper Grønlund,
20.08.2022 17.06.2023 900 kr.
SBL4 BMS
Lørdag kl. 09:30 - 10:00
Instruktør: Anne Emilie Krogh Mathiasen, Jesper Grønlund,
20.08.2022 17.06.2023 900 kr.
Børn m. ledsager Østre Alle  (BMØ)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
ØBL1
Tirsdag kl. 17:30 - 18:00
Instruktør: Clara Borup Andersen, Mikkel Aagaard, Sarah Rye,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØBL2
Torsdag kl. 18:00 - 18:30
Instruktør: Sarah Rye, Thea Kjarval,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØBL3
Lørdag kl. 14:00 - 14:30
Træner: Gustav Lysholt Faber,
Instruktør: Jelmer De Zee,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
Nybegynder Gigantium (NG)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
GTI1
Tirsdag kl. 16:00 - 16:30
Instruktør: Emilie Bøgeskov Fischer, Jazmin Jensen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
GTI2
Tirsdag kl. 16:30 - 17:00
Instruktør: Emilie Bøgeskov Fischer, Jazmin Jensen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
GTI3
Tirsdag kl. 17:00 - 17:30
Instruktør: Emilie Bøgeskov Fischer, Jazmin Jensen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
GON1
Onsdag kl. 16:30 - 17:00
Instruktør: Emilie Bøgeskov Fischer, Jazmin Jensen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
GON3
Onsdag kl. 17:00 - 17:30
Instruktør: Emilie Bøgeskov Fischer, Jazmin Jensen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
GON4
Onsdag kl. 17:30 - 18:00
Instruktør: Emilie Bøgeskov Fischer, Jazmin Jensen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
Nybegynder Sofiendal (NSS)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
SMA1
Mandag kl. 18:00 - 18:30
Træner: Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Jesper Grønlund, Mikkel Aagaard,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SMA2
Mandag kl. 18:30 - 19:00
Træner: Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Jesper Grønlund, Mikkel Aagaard,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SMA3
Mandag kl. 19:00 - 19:30
Træner: Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Jesper Grønlund, Mikkel Aagaard,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
STI3
Tirsdag kl. 17:30 - 18:00
Træner: Asta Blanch, Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Asta Blanch, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
STI4
Tirsdag kl. 18:00 - 18:30
Træner: Asta Blanch, Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Asta Blanch, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
STI1
Tirsdag kl. 18:30 - 19:00
Træner: Asta Blanch, Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Asta Blanch, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
STI2
Tirsdag kl. 19:00 - 19:30
Træner: Asta Blanch, Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Asta Blanch, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SON4
Onsdag kl. 15:00 - 15:30
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SON5
Onsdag kl. 15:30 - 16:00
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SON1
Onsdag kl. 16:00 - 16:30
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SON2
Onsdag kl. 16:30 - 17:00
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SON7
Onsdag kl. 17:00 - 17:30
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
STO3
Torsdag kl. 16:30 - 17:00
Træner: Asta Blanch,
Instruktør: Asta Blanch, Frederik Panduro, Mikkel Aagaard,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
STO4
Torsdag kl. 17:00 - 17:30
Træner: Asta Blanch,
Instruktør: Asta Blanch, Frederik Panduro, Mikkel Aagaard,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
STO5
Torsdag kl. 17:30 - 18:00
Træner: Asta Blanch,
Instruktør: Asta Blanch, Frederik Panduro, Mikkel Aagaard,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
STO6
Torsdag kl. 18:00 - 18:30
Træner: Asta Blanch,
Instruktør: Asta Blanch, Frederik Panduro, Mikkel Aagaard,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SFR1
Fredag kl. 17:00 - 17:30
Træner: Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SFR2
Fredag kl. 17:30 - 18:00
Træner: Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SFR3
Fredag kl. 18:00 - 18:30
Træner: Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SLØ1
Lørdag kl. 12:00 - 12:30
Instruktør: Anne Emilie Krogh Mathiasen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SLØ2
Lørdag kl. 12:30 - 13:00
Instruktør: Anne Emilie Krogh Mathiasen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SLØ3
Lørdag kl. 13:00 - 13:30
Instruktør: Anne Emilie Krogh Mathiasen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
Nybegynder Østre Alle (NØS)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
ØM1
Mandag kl. 16:30 - 17:00
Instruktør: Jazmin Jensen, Magnus Pedersen, Mitzi Jensen ,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØM2
Mandag kl. 17:00 - 17:30
Instruktør: Jazmin Jensen, Magnus Pedersen, Mitzi Jensen ,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØM3
Mandag kl. 17:30 - 18:00
Instruktør: Jazmin Jensen, Magnus Pedersen, Mitzi Jensen ,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØM4
Mandag kl. 18:00 - 18:30
Instruktør: Jazmin Jensen, Magnus Pedersen, Mitzi Jensen ,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØTI2
Tirsdag kl. 15:30 - 16:00
Instruktør: Clara Borup Andersen, Mikkel Aagaard, Sarah Rye,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØTI3
Tirsdag kl. 16:00 - 16:30
Instruktør: Clara Borup Andersen, Sarah Rye,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØTI4
Tirsdag kl. 16:30 - 17:00
Instruktør: Clara Borup Andersen, Mikkel Aagaard, Sarah Rye,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØTI5
Tirsdag kl. 17:00 - 17:30
Instruktør: Clara Borup Andersen, Mikkel Aagaard, Sarah Rye,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØTI6
Tirsdag kl. 18:00 - 18:30
Instruktør: Clara Borup Andersen, Mikkel Aagaard, Sarah Rye,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØTI1
Tirsdag kl. 18:30 - 19:00
Instruktør: Clara Borup Andersen, Mikkel Aagaard, Sarah Rye,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØON4
Onsdag kl. 17:30 - 18:00
Træner: Iben Kjær Bengtson,
Instruktør: Iben Kjær Bengtson, Mitzi Jensen , Nicklas Pedersen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØON5
Onsdag kl. 18:00 - 18:30
Træner: Iben Kjær Bengtson,
Instruktør: Iben Kjær Bengtson, Mitzi Jensen , Nicklas Pedersen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØON6
Onsdag kl. 18:30 - 19:00
Træner: Iben Kjær Bengtson,
Instruktør: Iben Kjær Bengtson, Mitzi Jensen , Nicklas Pedersen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØTO3
Torsdag kl. 18:30 - 19:00
Instruktør: Elma Huremovic, Sarah Rye, Thea Kjarval,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØTO4
Torsdag kl. 19:00 - 19:30
Instruktør: Elma Huremovic, Sarah Rye, Thea Kjarval,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØlØ1
Lørdag kl. 12:30 - 13:00
Træner: Gustav Lysholt Faber,
Instruktør: Jelmer De Zee,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØLØ2
Lørdag kl. 13:00 - 13:30
Træner: Gustav Lysholt Faber,
Instruktør: Jelmer De Zee,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØLØ3
Lørdag kl. 13:30 - 14:00
Træner: Gustav Lysholt Faber,
Instruktør: Jelmer De Zee,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
Begynder Sofiendal  (BS)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
SBM1
Mandag kl. 18:00 - 18:30
Træner: Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Jesper Grønlund, Mikkel Aagaard,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SBM2
Mandag kl. 18:30 - 19:00
Træner: Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Jesper Grønlund, Mikkel Aagaard,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SBM3
Mandag kl. 19:00 - 19:30
Træner: Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Jesper Grønlund, Mikkel Aagaard,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SBT1
Tirsdag kl. 17:30 - 18:00
Træner: Asta Blanch, Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Asta Blanch, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SBT2
Tirsdag kl. 18:00 - 18:30
Træner: Asta Blanch, Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Asta Blanch, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SBT3
Tirsdag kl. 18:30 - 19:00
Træner: Asta Blanch, Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Asta Blanch, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SBT4
Tirsdag kl. 19:00 - 19:30
Træner: Asta Blanch, Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Asta Blanch, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SBO5
Onsdag kl. 15:00 - 15:30
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SBO4
Onsdag kl. 15:30 - 16:00
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SBO1
Onsdag kl. 16:00 - 16:30
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SBO2
Onsdag kl. 16:30 - 17:00
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SBO3
Onsdag kl. 17:00 - 17:30
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SB1
Torsdag kl. 16:30 - 17:00
Træner: Asta Blanch,
Instruktør: Asta Blanch, Frederik Panduro, Mikkel Aagaard,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SB2
Torsdag kl. 17:00 - 17:30
Træner: Asta Blanch,
Instruktør: Asta Blanch, Frederik Panduro, Mikkel Aagaard,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SB3
Torsdag kl. 17:30 - 18:00
Træner: Asta Blanch,
Instruktør: Asta Blanch, Frederik Panduro, Mikkel Aagaard,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SB4
Torsdag kl. 18:00 - 18:30
Træner: Asta Blanch,
Instruktør: Asta Blanch, Frederik Panduro, Mikkel Aagaard,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SBF1
Fredag kl. 17:00 - 17:30
Træner: Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SBF2
Fredag kl. 17:30 - 18:00
Træner: Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SBF3
Fredag kl. 18:00 - 18:30
Træner: Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
Begynder Østre Alle  ()

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
ØBM1
Mandag kl. 16:30 - 17:00
Instruktør: Jazmin Jensen, Magnus Pedersen, Mitzi Jensen ,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØBM2
Mandag kl. 17:00 - 17:30
Instruktør: Jazmin Jensen, Magnus Pedersen, Mitzi Jensen ,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØBM3
Mandag kl. 17:30 - 18:00
Instruktør: Jazmin Jensen, Magnus Pedersen, Mitzi Jensen ,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØBM4
Mandag kl. 18:00 - 18:30
Instruktør: Jazmin Jensen, Magnus Pedersen, Mitzi Jensen ,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØBT6
Tirsdag kl. 16:00 - 16:30
Instruktør: Clara Borup Andersen, Mikkel Aagaard, Sarah Rye,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØBT2
Tirsdag kl. 16:30 - 17:00
Instruktør: Clara Borup Andersen, Mikkel Aagaard, Sarah Rye,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØBT3
Tirsdag kl. 17:00 - 17:30
Instruktør: Clara Borup Andersen, Mikkel Aagaard, Sarah Rye,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØBT4
Tirsdag kl. 18:00 - 18:30
Instruktør: Clara Borup Andersen, Mikkel Aagaard, Sarah Rye,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØBT5
Tirsdag kl. 18:30 - 19:00
Instruktør: Clara Borup Andersen, Mikkel Aagaard, Sarah Rye,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØBO1
Onsdag kl. 17:30 - 18:00
Træner: Iben Kjær Bengtson,
Instruktør: Iben Kjær Bengtson, Mitzi Jensen , Nicklas Pedersen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØBO2
Onsdag kl. 18:00 - 18:30
Træner: Iben Kjær Bengtson,
Instruktør: Iben Kjær Bengtson, Mitzi Jensen , Nicklas Pedersen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØBO3
Onsdag kl. 18:30 - 19:00
Træner: Iben Kjær Bengtson,
Instruktør: Iben Kjær Bengtson, Mitzi Jensen , Nicklas Pedersen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØB1
Torsdag kl. 18:30 - 19:00
Instruktør: Elma Huremovic, Sarah Rye, Thea Kjarval,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØB2
Torsdag kl. 19:00 - 19:30
Instruktør: Elma Huremovic, Sarah Rye, Thea Kjarval,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
Let øvede Gigantium (LETG)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
GLØ1
Tirsdag kl. 16:15 - 16:45
Instruktør: Emilie Bøgeskov Fischer, Jazmin Jensen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
GLØ2
Tirsdag kl. 16:45 - 17:15
Instruktør: Emilie Bøgeskov Fischer, Jazmin Jensen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
GKØ3
Tirsdag kl. 17:15 - 17:45
Instruktør: Emilie Bøgeskov Fischer, Jazmin Jensen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
GLØ4
Onsdag kl. 16:45 - 17:15
Instruktør: Emilie Bøgeskov Fischer, Jazmin Jensen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
GLØ5
Onsdag kl. 17:15 - 17:45
Instruktør: Emilie Bøgeskov Fischer, Jazmin Jensen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
GLØ6
Onsdag kl. 17:45 - 18:15
Instruktør: Emilie Bøgeskov Fischer, Jazmin Jensen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
Let øvede Sofiendal (LETS)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
SLM1
Mandag kl. 18:00 - 18:30
Træner: Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Jesper Grønlund, Mikkel Aagaard,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SLM2
Mandag kl. 18:30 - 19:00
Træner: Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Jesper Grønlund, Mikkel Aagaard,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SLM3
Mandag kl. 19:00 - 19:30
Træner: Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Jesper Grønlund, Mikkel Aagaard,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SLT1
Tirsdag kl. 17:30 - 18:00
Træner: Asta Blanch, Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Asta Blanch, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SLT2
Tirsdag kl. 18:00 - 18:30
Træner: Asta Blanch, Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Asta Blanch, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SLT3
Tirsdag kl. 18:30 - 19:00
Træner: Asta Blanch, Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Asta Blanch, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SLT4
Tirsdag kl. 19:00 - 19:30
Træner: Asta Blanch, Jacob Tin Nielsen,
Instruktør: Asta Blanch, Jacob Tin Nielsen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SLO1
Onsdag kl. 15:00 - 15:30
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SLO2
Onsdag kl. 15:30 - 16:00
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SLO3
Onsdag kl. 16:00 - 16:30
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SLO4
Onsdag kl. 16:30 - 17:00
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SLO5
Onsdag kl. 17:00 - 17:30
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SL1
Torsdag kl. 16:30 - 17:00
Træner: Asta Blanch,
Instruktør: Asta Blanch, Frederik Panduro, Mikkel Aagaard,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SL2
Torsdag kl. 17:00 - 17:30
Træner: Asta Blanch,
Instruktør: Asta Blanch, Frederik Panduro, Mikkel Aagaard,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SL3
Torsdag kl. 17:30 - 18:00
Træner: Asta Blanch,
Instruktør: Asta Blanch, Frederik Panduro, Mikkel Aagaard,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SL4
Torsdag kl. 18:00 - 18:30
Træner: Asta Blanch,
Instruktør: Asta Blanch, Frederik Panduro, Mikkel Aagaard,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SLF1
Fredag kl. 17:00 - 17:30
Træner: Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SLF2
Fredag kl. 17:30 - 18:00
Træner: Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SLF3
Fredag kl. 18:00 - 18:30
Træner: Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SLL1
Lørdag kl. 12:00 - 12:30
Instruktør: Anne Emilie Krogh Mathiasen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SLL2
Lørdag kl. 12:30 - 13:00
Instruktør: Anne Emilie Krogh Mathiasen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SLL3
Lørdag kl. 13:00 - 13:30
Instruktør: Anne Emilie Krogh Mathiasen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
Let øvede Østre Alle (LETØ)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
ØLM1
Mandag kl. 16:30 - 17:00
Instruktør: Jazmin Jensen, Magnus Pedersen, Mitzi Jensen ,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØLM2
Mandag kl. 17:00 - 17:30
Instruktør: Jazmin Jensen, Magnus Pedersen, Mitzi Jensen ,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØLM3
Mandag kl. 17:30 - 18:00
Instruktør: Jazmin Jensen, Magnus Pedersen, Mitzi Jensen ,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØLM4
Mandag kl. 18:00 - 18:30
Instruktør: Jazmin Jensen, Magnus Pedersen, Mitzi Jensen ,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØLT1
Tirsdag kl. 15:30 - 16:00
Instruktør: Clara Borup Andersen, Mikkel Aagaard, Sarah Rye,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØLT2
Tirsdag kl. 16:00 - 16:30
Instruktør: Clara Borup Andersen, Mikkel Aagaard, Sarah Rye,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØLT3
Tirsdag kl. 16:30 - 17:00
Instruktør: Clara Borup Andersen, Mikkel Aagaard, Sarah Rye,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØLT4
Tirsdag kl. 17:00 - 17:30
Instruktør: Clara Borup Andersen, Mikkel Aagaard, Sarah Rye,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØLT5
Tirsdag kl. 18:00 - 18:30
Instruktør: Clara Borup Andersen, Mikkel Aagaard, Sarah Rye,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØLT6
Tirsdag kl. 18:30 - 19:00
Instruktør: Clara Borup Andersen, Mikkel Aagaard, Sarah Rye,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØLO1
Onsdag kl. 17:30 - 18:00
Træner: Iben Kjær Bengtson,
Instruktør: Iben Kjær Bengtson, Mitzi Jensen , Nicklas Pedersen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØLO2
Onsdag kl. 18:00 - 18:30
Træner: Iben Kjær Bengtson,
Instruktør: Iben Kjær Bengtson, Mitzi Jensen , Nicklas Pedersen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØLO3
Onsdag kl. 18:30 - 19:00
Træner: Iben Kjær Bengtson,
Instruktør: Iben Kjær Bengtson, Mitzi Jensen , Nicklas Pedersen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØL1
Torsdag kl. 18:30 - 19:00
Instruktør: Elma Huremovic, Sarah Rye, Thea Kjarval,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØL2
Torsdag kl. 19:00 - 19:30
Instruktør: Elma Huremovic, Sarah Rye, Thea Kjarval,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØLL1
Lørdag kl. 12:30 - 13:00
Træner: Gustav Lysholt Faber,
Instruktør: Jelmer De Zee,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØLL2
Lørdag kl. 13:00 - 13:30
Træner: Gustav Lysholt Faber,
Instruktør: Jelmer De Zee,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØLL3
Lørdag kl. 13:30 - 14:00
Træner: Gustav Lysholt Faber,
Instruktør: Jelmer De Zee,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
Øvede Gigantium  (ØG)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
GØ1
Tirsdag kl. 18:15 - 18:45
Instruktør: Emilie Bøgeskov Fischer, Søren Pilegaard Rasmussen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
GØ2
Onsdag kl. 18:15 - 18:45
Instruktør: Emilie Bøgeskov Fischer, Søren Pilegaard Rasmussen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
Øvede Sofiendal (ØS)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
SØT1
Tirsdag kl. 19:30 - 20:00
Træner: Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SØO1
Onsdag kl. 18:00 - 18:30
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SØ1
Torsdag kl. 16:00 - 16:30
Instruktør: Frederik Panduro, Mikkel Aagaard,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SØF1
Fredag kl. 18:30 - 19:00
Træner: Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
Øvede Østre Alle  (ØØ)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
ØØM1
Mandag kl. 18:30 - 19:00
Instruktør: Magnus Pedersen, Mitzi Jensen ,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØØO1
Onsdag kl. 19:00 - 19:30
Instruktør: Iben Kjær Bengtson, Mitzi Jensen ,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØØT1
Torsdag kl. 19:30 - 20:00
Instruktør: Sarah Rye, Thea Kjarval,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
Super øvede ()

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
SSØ1
Mandag kl. 19:30 - 20:30
Instruktør: Jesper Grønlund, Mikkel Aagaard,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØSØ1
Tirsdag kl. 19:00 - 20:00
Instruktør: Mikkel Aagaard, Sarah Rye,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SSØ2
Onsdag kl. 18:30 - 19:30
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SSØ3
Lørdag kl. 11:00 - 12:00
Instruktør: Anne Emilie Krogh Mathiasen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
Super ungdom (SUNG)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
GSU1
Tirsdag kl. 18:45 - 19:45
Instruktør: Emilie Bøgeskov Fischer, Søren Pilegaard Rasmussen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
Bronzepingvin (ASBR)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
ASBR
Søndag kl. 09:00 - 09:45
Træner: Asta Blanch, Iben Kjær Bengtson,
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Asta Blanch, Iben Kjær Bengtson, Mitzi Jensen ,
15.08.2022 19.06.2023 300 kr.
Sølvpingvin (ASSØ)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
ASSØ
Søndag kl. 09:00 - 09:45
Træner: Asta Blanch, Iben Kjær Bengtson,
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Asta Blanch, Iben Kjær Bengtson, Mitzi Jensen ,
15.08.2022 19.06.2023 300 kr.
Guldpingvin (ASGU)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
ASGU
Søndag kl. 08:15 - 09:00
Træner: Asta Blanch, Iben Kjær Bengtson,
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Asta Blanch, Iben Kjær Bengtson, Mitzi Jensen ,
15.08.2022 19.06.2023 300 kr.
Udspring (UD)

Udspring 

Udspring er en sportsgren i familie med gymnastik og trampolinspring. En udspringstræning består derfor meget af gymnastikøvelser for smidighed, styrke, spændstighed og balance. Den motorik man styrker via tør-træningen overføres til spring fra vipperne. Udspring styrker derfor motorik og koncentrationsevner.


Udspring kan være ganske grænseoverskridende, men en stor personlig sejr for den enkelte springer, når grænsen flyttes. Det giver selvtillid at overvinde frygt. Udspring kræver også koncentration og den mentale styrke trænes i udviklingen.

Udspring er en individuel sport så der vil altid blive taget individuelle hensyn til træningen.


Personer som kan optages på holdet skal være minimum 7 år, og skal kunne klare sig uden bælte og luffer. Ellers er der ikke specielle krav til det svømmemæssige niveau.

Der tilbydes flg. hold i Gigantium.

Tirsdag kl. 18.30 - 19.30 (7-11 år)

Tirsdag kl. 19.30 - 20.45 (12 år og opefter)

Onsdag kl 18.15 - 19.45  (12 år og opefter)

Tirsdag 19.30 - 20.45 & Onsdag 18.15 - 19.45 (12 år og opefter)


Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
Udspring GUS2
Tirsdag kl. 18:30 - 19:30
Instruktør: Line Hesselvang, Peter Emanuelsen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
Udspring GUS3
Tirsdag kl. 19:30 - 20:45
Instruktør: Line Hesselvang, Peter Emanuelsen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
Udspring GUS4
Tirsdag kl. 19:30 - 20:45
Onsdag kl. 18:15 - 19:45
Instruktør: Line Hesselvang, Peter Emanuelsen,
15.08.2022 19.06.2023 1320 kr.
GUS1
Onsdag kl. 18:15 - 19:45
Instruktør: Peter Emanuelsen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
Familiehold (FAM)

Familie hold

Her optages forældre, som ønsker at svømme sammen med deres børn på mere end 5 år.

 
  

Der vil være undervisning af børnene ca. 10-15 minutter. Der udbydes vandgymnastik som opvarmning, hvis der er stemning for dette på holdet. Svømmelærerne vil desuden kunne undervise forældrene, hvis der skulle være konkrete ønsker om dette.


 

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
SFA1
Lørdag kl. 13:30 - 14:00
Instruktør: Anne Emilie Krogh Mathiasen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
Genoptræning og brobygning (BRO)

Fortsat genoptræning og brobygning

På dette hold fokuseres der på og skabe en naturlig overgang fra et veloverstået genoptræningsforløb til den fortsatte udvikling efter eget valg.

Holdet vil tage udgangspunkt i den type øvelser som har været benyttet under genoptræningen og med fokus på at fastholde den positive udvikling.

Alternative øvelser vil blive gradvist introduceret på et niveau hvor alle kan være med. 

Afslutning på dette forløb vil være med fokus på at introducere mulighederne for den fortsatte positive træning og udvikling. Både hvis dette er ønsket på et hold i klub regi eller efterfølgende træning på egen hånd.

Optag på dette hold er kun for personer som har været gennem et genoptræningsforløb ved Aalborg Kommune. 

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
Genoptræning & Brobygning BRO1
Fredag kl. 13:00 - 13:30
Instruktør: Ghita Kobbelgaard,
27.01.2023 14.04.2023 250 kr.
Genoptræning & Brobygning NB! Kopi af: BRO1
Fredag kl. 13:00 - 13:15
Instruktør: Ghita Kobbelgaard,
31.12.9999 31.12.9999 250 kr.
Genoptræning & Brobygning NB! Kopi af: BRO1
Fredag kl. 13:00 - 13:15
Instruktør: Ghita Kobbelgaard,
31.12.9999 31.12.9999 250 kr.
Genoptræning & Brobygning BRO2
Fredag kl. 13:30 - 14:00
Instruktør: Ghita Kobbelgaard,
10.02.2023 28.04.2023 250 kr.
Vandskræk (VS)

Vandskræk: (14 år- ?)

Holdet er specielt rettet mod folk der lider af vandskræk.

Målet med holdet er at skabe tryghed ved at være i vandet, og fungere som basis for at man kan begynde og lære at svømme eller blive bedre til at svømme.

Undervisningen vil være koncentreret om de mest basale ting hvad angår svømning. Det vil sige at kunne få hovedet under vand, flyde og på anden måde bevæge sig gennem vandet. 

Holdet skal betragtes som et springbræt til at svømmeren kan deltage på et begynderhold for voksne.

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
ØVS1
Mandag kl. 19:00 - 19:45
Instruktør: Magnus Pedersen, Mitzi Jensen ,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SVS2
Mandag kl. 21:15 - 22:00
Instruktør: Jesper Grønlund, Mikkel Aagaard,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SVS1
Tirsdag kl. 20:00 - 20:45
Træner: Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SØV1
Torsdag kl. 20:00 - 20:45
Instruktør: Sarah Rye, Thea Kjarval,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
Voksen motion + begynder: (VM)

Voksen motion

Dette hold er til voksne som ønsker at svømmer for motionens og hyggens skyld. Der tilbydes vandgymnastik som opvarmning, hvis der skulle være stemning for dette.

Der undervises her på langs i bassinet og i 45 minutter.

Aldersgruppe: Over 18 år.

Stilarter: Crawl, rygcrawl, brystsvømning og Butterfly


Formål

- Motion 

- Finpudsning af teknik

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
ØVB3
Mandag kl. 19:00 - 19:45
Instruktør: Magnus Pedersen, Mitzi Jensen ,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SVB1
Tirsdag kl. 20:45 - 21:30
Træner: Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SVB2
Onsdag kl. 19:30 - 20:15
Instruktør: Anna Christine Pedersen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØVB1
Onsdag kl. 19:30 - 20:15
Instruktør: Iben Kjær Bengtson, Mitzi Jensen ,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
ØVB2
Torsdag kl. 20:45 - 21:30
Instruktør: Sarah Rye, Thea Kjarval,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SVB3
Fredag kl. 19:00 - 19:30
Træner: Maria Caroline Krumbak,
Instruktør: Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
AS1 (AS1)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
AS1
Mandag kl. 05:45 - 07:30
Mandag kl. 16:00 - 18:45
Tirsdag kl. 16:00 - 19:30
Onsdag kl. 16:00 - 18:45
Torsdag kl. 05:45 - 07:30
Torsdag kl. 16:45 - 19:30
Fredag kl. 15:30 - 18:15
Lørdag kl. 08:00 - 11:00
Træner: Bjørn Sørensen,
Instruktør: Katarina Thomsen,
15.08.2022 19.06.2023 2100 kr.
AS2 (AS2)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
AS2
Mandag kl. 15:45 - 16:30
Mandag kl. 16:00 - 18:00
Mandag kl. 18:00 - 18:30
Tirsdag kl. 05:45 - 07:30
Tirsdag kl. 18:30 - 21:00
Torsdag kl. 05:45 - 07:30
Torsdag kl. 16:00 - 19:00
Fredag kl. 05:45 - 07:30
Fredag kl. 17:00 - 18:30
Lørdag kl. 07:00 - 10:00
Træner: Erik Pallesen, Mie Nielsen, Peter Mandrup Madsen, Viktor Bromer ,
15.08.2022 19.06.2023 1850 kr.
AS3 (AS3)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
AS3
Mandag kl. 17:30 - 18:30
Tirsdag kl. 05:45 - 07:30
Onsdag kl. 16:00 - 17:30
Onsdag kl. 17:30 - 18:00
Torsdag kl. 05:45 - 07:30
Torsdag kl. 16:00 - 16:30
Torsdag kl. 16:30 - 18:00
Fredag kl. 15:30 - 17:00
Lørdag kl. 07:00 - 10:00
Træner: Johanne Poulsen, Peter Mandrup Madsen,
15.08.2022 19.06.2023 1650 kr.
AS 4 (AS 4)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
AS 4
Mandag kl. 16:30 - 17:30
Tirsdag kl. 16:30 - 17:30
Tirsdag kl. 17:30 - 17:45
Onsdag kl. 15:00 - 16:00
Onsdag kl. 16:00 - 16:30
Fredag kl. 15:30 - 17:00
Lørdag kl. 08:30 - 10:00
Lørdag kl. 10:00 - 10:30
Træner: Iben Kjær Bengtson, Maria Caroline Krumbak, Rasmus Bertelsen Nørfjand, Søren Pilegaard Rasmussen,
Instruktør: Iben Kjær Bengtson, Rasmus Bertelsen Nørfjand, Søren Pilegaard Rasmussen,
15.08.2022 19.06.2023 1240 kr.
AS Talent (AS T)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
AST
Tirsdag kl. 15:30 - 16:30
Tirsdag kl. 16:30 - 16:45
Torsdag kl. 15:30 - 16:30
Torsdag kl. 16:30 - 16:45
Lørdag kl. 10:00 - 11:00
Lørdag kl. 11:00 - 11:30
Træner: Casper Christiansen,
Instruktør: Iben Kjær Bengtson,
15.08.2022 19.06.2023 965 kr.
AS Ungdom (AS U)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
ASU
Tirsdag kl. 19:30 - 20:00
Tirsdag kl. 20:00 - 21:00
Fredag kl. 05:45 - 07:30
Lørdag kl. 11:00 - 12:30
Instruktør: Rasmus Bertelsen Nørfjand,
15.08.2022 19.06.2023 965 kr.
AS Masters (AS M)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
ASMA
Tirsdag kl. 20:30 - 22:00
Torsdag kl. 18:30 - 20:00
Lørdag kl. 07:00 - 08:30
Træner: Anders Borkmann,
15.08.2022 19.06.2023 1200 kr.
Vandgymnastik (VG)

Vandgymnastik

På dette hold undervises udelukkende i vandgymnastik. I undervisningen berøres alle muskelgrupper. Træning i vand er skånsom mod dine led og styrker musklerne.

I vandet kan du arbejde med vandmodstand og opdrift, og det giver gode muligheder for at lave alternativ træning.

Der undervises i hele bassinet og i 45 minutter.

Aldersgruppe: Over 16 år.

Redskaber: Håndvægte, plader og aqua slanger


Formål

- Motion 

- Styrke


 

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
ØVG
Mandag kl. 19:45 - 20:30
Instruktør: Magnus Pedersen, Mitzi Jensen ,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
Crawl + Teknik (CT)

Crawl teknik

Crawl-fit - konditionstræning i vand. Her optages voksne, der efterspørger et hold, hvor der er mulighed for at
kombinere svømning og motionstræning, der er mere intensivt end på almindelige voksne motionshold. 
 
Holdet tilbyder teknisk undervisning i crawl og fokuserer på, at give den enkelte svømmer så god konditionstræning i vand,
som muligt. Undervejs guider instruktøren svømmerne i teknik og øvelser, og sørger for, at programmet giver størst
muligt udbytte, afhængigt af, hvad den enkelte ønsker.
 
Niveauet afhænger af dig selv - men kan enten tage udgangspunkt i at du er fortrolig crawl og ønsker en mere intens
træning, eller gerne ville lære at svømme crawl med fokus på at opnå den rette teknik. Træningen i vand medfører, at
belastningen af kroppen foregår på en skånsom og styrkende måde - crawl-fit er således et tilbud til dig, der ønsker et
sundt og konstruktivt alternativ i din hverdag.
 
 
Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
Crawl + Teknik GCT3
Tirsdag kl. 18:45 - 19:45
Instruktør: Emilie Bøgeskov Fischer, Søren Pilegaard Rasmussen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
GCT1
Tirsdag kl. 19:45 - 20:45
Instruktør: Emilie Bøgeskov Fischer, Søren Pilegaard Rasmussen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
GCT2
Onsdag kl. 18:45 - 19:45
Instruktør: Emilie Bøgeskov Fischer, Søren Pilegaard Rasmussen,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
Crawl + Teknik SCT1
Lørdag kl. 10:00 - 11:00
Instruktør: Anne Emilie Krogh Mathiasen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
Open water (OW)

Open Water 

 

Aalborg Svømmeklub har i adskillige år været medarrangør af Limfjordskrydseren - et åbent vand stævne, hvor
svømmere får muligheden for at krydse Limfjorden i august måned. Som noget helt nyt tilbyder Aalborg Svømmeklub
nu også træning og undervisning i åbent vand svømning.

På holdet vil udøveren opnå både teknisk instruktion og undervisning i de forskellige svømmestilarter og få mulighed
for at følge programmer, der er tilrettelagt åbent vand svømning. Hoved fokus vil dog, som udgangspunkt, være på
crawl.

Ambitions- og intensitets niveau bestemmer man naturligvis selv, men det er en forudsætning for deltagelse, at man er
nogenlunde fortrolig med mindst en af svømningens stilarter og ikke er for forsigtig i vand.
 

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
SOW1
Mandag kl. 20:30 - 21:15
Instruktør: Jesper Grønlund, Mikkel Aagaard,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SOW2
Lørdag kl. 10:00 - 11:00
Instruktør: Anne Emilie Krogh Mathiasen, Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
Livredningsholdet (LR)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
AS Onsdag ASO
Onsdag kl. 20:15 - 22:00
Træner: Marvin Meyer,
Instruktør: Iben Kjær Bengtson,
15.08.2022 21.06.2023 900 kr.
Livredning LR
Fredag kl. 18:30 - 19:30
Træner: Iben Kjær Bengtson,
Instruktør: Iben Kjær Bengtson,
16.01.2023 16.06.2023 900 kr.
Vandpolo (VP)

Vandpolo

 
Vandpolospillet

Vandpolo kan beskrives som håndbold i vand. Vi spiller på en 25 x 12,5 m bane med et mål i hver ende. Der er 7 spillere i vandet pr. hold, og hvert hold kan have op til 6 udskiftere på bænken. 
I vandpolo må man kun holde bolden med én hånd med mindre man er målmand. Målmanden er også den eneste spiller, som må røre og hoppe fra bassinets bund. 

En kamp spilles i 4 perioder af 8 minutters effektiv spilletid, Ligesom i håndbold er der skiftende angreb på enten den ene eller den anden banehalvdel, hvert angreb må højest vare 30 sekunder.

En vandpolokamp dømmes af to dommere, en på hver side af bassinet. 

Er du interesseret i at spille vandpolo, så kontakt vandpololeder Jesper Balle, tlf.: +45 26 13 02 46

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
HVP2
Mandag kl. 20:30 - 22:00
Torsdag kl. 20:30 - 22:00
Træner: Marvin Meyer,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
SVP1
Fredag kl. 17:30 - 19:00
Instruktør: Jelmer De Zee,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
Dykning (DYK)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
DYK1
15.08.2022 19.06.2023 800 kr.
DYKS
15.08.2022 19.06.2023 400 kr.
Passive medlemmer: (PM)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
777
15.08.2022 19.06.2023 150 kr.
778
15.08.2022 19.06.2023 450 kr.
Pensionister (PEB)

Pensionist hold

Holdet henvender sig udelukkende til folkepensionister. Der tilbydes vandgymnastik som opvarmning, hvis der er stemning for dette på holdet. 

Husk at folkepensionister kun betaler 50% af den angivne holdpris (rabatten fratrækkes automatisk, når man opretter sig som medlem og er 65+).

Aldersgruppe: Folkepensionister


Formål

- Motion


 

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
PEN2
Tirsdag kl. 15:00 - 15:30
Instruktør: Mikkel Aagaard,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.
PEN1
Onsdag kl. 14:30 - 15:00
Instruktør: Jesper Grønlund,
15.08.2022 19.06.2023 900 kr.